• maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi samochodowe najazdowe
  Przenośne oraz stacjonarne, również jako prefabrykowane
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi samochodowe zagłębione
  Wagi równe z poziomem gruntu
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi kolejowe
  Dla polskiego lub rosyjskiego rozstawu szyn.
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi automatyczne
  odważające, przeładunkowe, dozujące...
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wyposażenie dodatkowe
  Szlabany, światła, oprogramowanie i inne
cover-center

Wagi do ważenia zbiorników, również w wersjach z zintegrowanych z układami automatyki i wizualizacji.

checkmarkBudowa wag zbiornikowych opiera się na prostej konstrukcji, polegającej na osadzeniu konstrukcji zbiornika na przetwornikach (czujnikach) tensometrycznych. Dzięki temu ciężar materiału znajdującego się w zbiorniku może być ważony z zachowaniem bardzo wysokiej precyzji pomiaru.

 

checkmarkWaga zbiornikowa znacznie ułatwia gospodarkę magazynową oraz sterowanie procesem produkcyjnym, w którym są używane materiały przechowywane w zbiornikach.

 

checkmarkRola wagi zbiornikowej nie ogranicza się wyłącznie do samego ważenia. Stosowane przez nas mierniki wagowe, będące urządzeniami samodzielnymi lub elementami sterownika programowalnego PLC, pozwalają na komunikację z nadrzędnymi systemami sterowania procesami produkcyjnymi. Umożliwiają ponadto włączenie wag zbiornikowych do systemów wizualizacji, co pozwala na kontrolowanie stanu zbiornika poprzez system komputerowy.
Dzięki temu istnieje możliwość np. archiwizowania zmian ciężaru w zbiorniku w funkcji czasu.

 

checkmarkW wagach zbiornikowych, wyposażonych w mierniki wagowe, będące elementami sterowników PLC, można np. automatycznie sporządzać mieszanki według zadanych receptur, sterować zaworami, klapami i innymi elementami wyposażenia zbiornika.

 

checkmarkW naszej ofercie znajdą Państwo wagi zbiornikowe o szerokim zakresie obciążenia maksymalnego – nawet do 200 ton.

 

checkmarkOferujemy wagi zbiornikowe nowe, jak i na życzenie klienta przeprowadzamy profesjonalną modernizację istniejących zbiorników.

Waga zbiornikowa Waga zbiornikowa
stopka