Logo Siemens Solution Partner
 • maskaWagi samochodowe najazdowe
  Wagi samochodowe najazdowe
  Przenośne oraz stacjonarne, również jako prefabrykowane
 • maskaWagi samochodowe zagłębione
  Wagi samochodowe zagłębione
  Wagi równe z poziomem gruntu
 • maskaWagi kolejowe
  Wagi kolejowe
  Dla polskiego lub rosyjskiego rozstawu szyn.
 • maskaWagi automatyczne
  Wagi automatyczne
  odważające, przeładunkowe, dozujące...
 • maskaWyposażenie dodatkowe
  Wyposażenie dodatkowe
  Szlabany, światła, oprogramowanie i inne
cover-center
checkmark
Wagi samochodowe zagłębione są to wagi z płytą jezdną równą z nawierzchnią drogi. Waga taka charakteryzuje się  ułatwionym wjazdem i zjazdem z pomostu wagowego, co jest bardzo przydatne w miejscach, gdzie wjazd na wagę na wprost jest utrudniony.

checkmarkFundament wagi zagłębionej jest wyposażony w odwodnienie, tak aby pod pomostem nie zbierały się wody opadowe. Pod całą powierzchnię pomostu jest swobodny dostęp dla obsługi. Pomost posiada właz rewizyjny (jeden lub więcej), który umożliwia swobodne wejście pod wagę, a tym samym czyszczenie przestrzeni pod wagą. Dzięki temu nie ma potrzeby wyjmowania pomostu z użyciem ciężkiego dźwigu i udziału serwisu producenta.
Waga taka może być wyposażona w opcjonalne uszczelki gumowe wokół pomostu, tak aby dodatkowo zabezpieczyć ja przed zanieczyszczaniem przez np. kurz, błoto itp.

checkmarkObecnie oferujemy dwa podstawowe typy wag zagłębionych: Mając na względzie wygodę i koszty eksploatacji wag przez naszych klientów, nie oferujemy wag płytko zagłębionych.

Waga zagłębiona, zamontowana pod zbiornikami zasypowymi. Waga samochodowa z uszczelkami
Waga samochodowa - organizacja ruchu
Waga samochodowa z kratką Wema
Witryna wykorzystuje pliki cookie. Ułatwiają one nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.
Więcej informacji Akceptuję