Logo Siemens Solution Partner
 • maskaWagi samochodowe najazdowe
  Wagi samochodowe najazdowe
  Przenośne oraz stacjonarne, również jako prefabrykowane
 • maskaWagi samochodowe zagłębione
  Wagi samochodowe zagłębione
  Wagi równe z poziomem gruntu
 • maskaWagi kolejowe
  Wagi kolejowe
  Dla polskiego lub rosyjskiego rozstawu szyn.
 • maskaWagi automatyczne
  Wagi automatyczne
  odważające, przeładunkowe, dozujące...
 • maskaWyposażenie dodatkowe
  Wyposażenie dodatkowe
  Szlabany, światła, oprogramowanie i inne
cover-center
checkmark
Wagi samochodowe zagłębione są to wagi z płytą jezdną równą z nawierzchnią drogi. Waga taka charakteryzuje się  ułatwionym wjazdem i zjazdem z pomostu wagowego, co jest bardzo przydatne w miejscach, gdzie wjazd na wagę na wprost jest utrudniony.

checkmarkFundament wagi zagłębionej jest wyposażony w odwodnienie, tak aby pod pomostem nie zbierały się wody opadowe. Pod całą powierzchnię pomostu jest swobodny dostęp dla obsługi. Pomost jest wyposażony w minimum jeden właz rewizyjny, przez który można dostać się pod płytę pomostu. Jest to bardzo duża zaleta, ponieważ ewentualne czyszczenie, czy tez serwisowanie wagi nie wymaga specjalistycznego sprzętu w postaci dźwigu.
Waga taka może być wyposażona w opcjonalne uszczelki gumowe wokół pomostu, tak aby dodatkowo zabezpieczyć ja przed zanieczyszczaniem przez np. kurz, błoto itp.

checkmarkObecnie oferujemy dwa podstawowe typy wag zagłębionych: Mając na względzie wygodę i koszty eksploatacji wag przez naszych klientów, nie oferujemy wag płytko zagłębionych.

Waga zagłębiona, zamontowana pod zbiornikami zasypowymi. Waga samochodowa z uszczelkami
Waga samochodowa - organizacja ruchu
Waga samochodowa z kratką Wema
Witryna wykorzystuje pliki cookie. Ułatwiają one nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.
Więcej informacji Akceptuję