• maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi samochodowe najazdowe
  Przenośne oraz stacjonarne, również jako prefabrykowane
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi samochodowe zagłębione
  Wagi równe z poziomem gruntu
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi kolejowe
  Dla polskiego lub rosyjskiego rozstawu szyn.
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi automatyczne
  odważające, przeładunkowe, dozujące...
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wyposażenie dodatkowe
  Szlabany, światła, oprogramowanie i inne
cover-center

Program wagowy Jonkar jest specjalistycznym programem obsługi wagi samochodowej, przeznaczonym do pracy w środowisku Microsoft Windows 7 i Windows 8 oraz Windows 10 i 11. Może również pracować w systemie Microsoft Windows XP, Windows Server 2012 Express i nowszych.

checkmarkProgram ten zastępuje do tej pory oferowany program WW2008.
Oferujemy atrakcyjne rabaty dla dotychczasowych użytkowników programu WW2006 i WW2008!

checkmarkLicencja na program jest bezterminowa, tj. nie wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów jej odnowienia, np. co roku.

checkmarkProgram ten jest naszym najnowszym produktem. Został stworzony przez naszą firmę na podstawie wieloletnich doświadczeń naszych oraz naszych klientów, tak aby w sposób maksymalny podnieść wydajność pracy na stanowisku wagowym. Oparty jest o bazy danych Microsoft SQL Server 2008R2 Express lub w wersji jednostanowiskowej SQL Server CE.

checkmarkProgram ten jest tworzony przez naszych programistów, co pozwala nam sprawować należytą opiekę nad jego działaniem, a także rozwojem.

checkmarkProgram może obsługiwać do dwóch wag jednocześnie (np. wjazdową i wyjazdową), pokazując na bieżąco stan wagi oraz znajdujący się na nich ciężar.

checkmarkProgram wagowy może komunikować się z większością mierników wagowych, dostępnych na rynku polskim.

checkmarkProgram prowadzi ewidencję osób dokonujących ważeń, klientów, pojazdów, ważonych towarów. Na podstawie tych danych wystawiane są kwity wagowe oraz wiele szczegółowych raportów na temat zrealizowanych ważeń.

 

checkmarkMa możliwość pracy w trybie automatycznym, bez udziału operatora podczas ważenia. Do tego celu wykorzystujemy zbliżeniowe czytniki kart RFID. Karty te służą do identyfikacji oraz wykonywania ważeń. Proces ważenia za pomocą kart może zostać rozbudowany przez doposażenie wagi w terminal obsługi, dzięki czemu część danych może być wprowadzana bezpośrednio przez kierowcę.

checkmark

Ponadto wagę można wyposażyć również w światła sterowania ruchem lub szlabany, sterowane z programu przez operatora lub automatycznie. Nad prawidłowym ustawieniem pojazdu mogą również czuwać czujniki położenia na wadze, a także kamery telewizji przemysłowej. Kamery te służą do podglądu sytuacji na wadze oraz wykonywania zdjęć podczas ważenia.

checkmarkWspółpracuje z oprogramowaniem firmy Eko-Soft w zakresie gospodarki odpadami

checkmarkWięcej informacji na temat programu wagowego znajdziecie Państwo na stronie Jonkar – funkcje programu.

W przypadku zainteresowania wersją demonstracyjną programu lub szczegółowymi informacjami na temat jego pracy, prosimy o Kontakt

Okna programu Jonkar
stopka