• maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi samochodowe najazdowe
  Przenośne oraz stacjonarne, również jako prefabrykowane
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi samochodowe zagłębione
  Wagi równe z poziomem gruntu
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi kolejowe
  Dla polskiego lub rosyjskiego rozstawu szyn.
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi automatyczne
  odważające, przeładunkowe, dozujące...
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wyposażenie dodatkowe
  Szlabany, światła, oprogramowanie i inne
cover-center

Początki firmy Automatyka Serwis sięgają 1991, kiedy to powstała spółka cywilna, przekształcona następnie w spółkę jawną, wpisaną do rejestru KRS pod numerem 0000109173.
W 2019 roku dokonaliśmy kolejnego przekształcenia i obecnie działamy jako Automatyka Serwis Sp. z o.o. Sp. k., wpis w rejestrze KRS 0000798932.

Cały czas istnienia przedsiębiorstwa to czas rozwoju, zdobywania nowych obszarów rynku oraz wszechstronnego doświadczenia. Początkowa faza istnienia firmy to głównie działalność w zakresie automatyki przemysłowej, która z czasem zaczęła ewoluować w kierunku systemów wagowych.

Obecnie świadczymy usługi z zakresu produkcji, instalowania i wdrażania najwyższej jakości wag przemysłowych, przystosowanych do wymagań, jakie stawia przed nami współczesny rynek.

Dynamiczny rozwój rynku wymusza na nas ciągłe doskonalenie naszych produktów, tak aby móc wciąż spełniać najwyższe wymagania naszych klientów.

Najlepszym dowodem naszego profesjonalizmu i doświadczenia jest liczba ponad 1600 wyprodukowanych wag samochodowych i kolejowych. Do tego dochodzi znacząca liczba systemów dozowania, napełniania i innych rodzajów wag automatycznych.

Naszą specjalnością jest dostarczanie rozwiązań systemów o wysokim stopniu skomplikowania.

Proponujemy również specjalistyczne, autorskie oprogramowanie przeznaczone do obsługi systemów wagowych, oparte na naszym wieloletnim doświadczeniu w tym zakresie.

Nasza firma oferuje również sprawną i szybką obsługę serwisową wag w okresie gwarancji, jak po jej upływie. Zapewniamy serwis w ciągu 1-2 dni, będąc w pełni wyposażonym w niezbędne części zamienne.

Bardzo ważnym elementem polityki kierownictwa naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie naszym klientom obsługi w sposób maksymalnie profesjonalny.

Nasi pracownicy są wszechstronnie przeszkoleni, posiadają niejednokrotnie kilkunastoletni staż pracy w naszej firmie, a co za tym idzie ich wiedza i doświadczenie pozwalają nam chwalić się najwyższą jakością obsługi naszych klientów.

Wagi, które oferujemy posiadają niezbędne, wymagane prawem certyfikaty, wydawane tak w Polsce, jak i w zagranicznych instytucjach zajmujących się metrologią prawną.

Misja naszej firmy to:

Wszystkie nasze działania zdeterminowane są podstawowymi zasadami, będącymi fundamentem filozofii firmy:
Najważniejszy jest Klient
Najważniejszym zasobem firmy są jej Pracownicy
Najwyższa jakość jest naszym nadrzędnym celem

Oferujemy:

 • wagi samochodowe najazdowe z pomostem stalowo – betonowym, stalowym, betonowym
 • wagi samochodowe zagłębione z pomostem stalowo – betonowym lub betonowym
 • wagi samochodowe przenośne
 • wagi kolejowe
 • wagi do ważenia zbiorników
 • systemy ważąco - dozujące
 • sterowniki do automatycznego załadunku
 • wagi automatyczne
stopka