• maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi samochodowe najazdowe
  Przenośne oraz stacjonarne, również jako prefabrykowane
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi samochodowe zagłębione
  Wagi równe z poziomem gruntu
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi kolejowe
  Dla polskiego lub rosyjskiego rozstawu szyn.
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wagi automatyczne
  odważające, przeładunkowe, dozujące...
 • maska Wagi samochodowe najazdowe
  Wyposażenie dodatkowe
  Szlabany, światła, oprogramowanie i inne
cover-center

Wagi odważające, przeładunkowe, porcjujące np. do worków BIG-BAG, oparte na sterownikach programowalnych.

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajduje się różnego typu wagi automatyczne, przeznaczone dla przemysłu. Wśród nich można znaleźć takie rozwiązania jak m.in. waga odważająca, waga porcjująca, przepływowa, kontrolna czy nowoczesna i wydajna waga do napełniania worków BIG-BAG. Każda oferowana waga automatyczna jest przystosowana przede wszystkim do napełniania różnej wielkości opakowań produktami sypkimi, do ich przeładunku, czy też kontroli ciężaru towarów paczkowanych. Do każdego typu urządzenia jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedni, uniwersalny sterownik elektroniczny, który pozwala na dokładną i precyzyjną pracę wag automatycznych. Gwarantujemy niezawodność naszych systemów sterowania oraz możliwość skorzystania z dodatkowych usług serwisowych ze strony naszego przedsiębiorstwa.

checkmarkPoszczególne typy wag automatycznych są dopasowane do zadań, jakie mają realizować. Na przykład waga odważająca stosowana jest w szczególności do:

 • przyjmowania, wydawania i wykonywania przeładunków kontrolnych;
 • przeważania materiałów sypkich oraz granulowanych (jest to waga o bardzo dobrych właściwościach spływowych).

Tego typu waga odważająca może być elementem linii technologicznej i pozwala po automatycznym zważeniu produktu na jego przekazanie do kolejnego etapu linii produkcyjnej.

checkmarkWagi automatyczne dostępne są w różnych wariantach wykonania oraz wydajności od ok. 30 t/h do 800 t/h. Podobnie jak inne nasze wagi automatyczne, profesjonalne urządzenia odważające, zainstalowane w linii produkcyjnej, wyposażone są w najwyższej jakości panele operatorskie oraz specjalistyczne oprogramowanie, pozwalające operatorowi efektywnie zarządzać procesami produkcyjnymi. Dużą popularnością w naszej ofercie cieszą się wagi typu WASA-O, w wersjach dedykowanych do porcjowania oraz do napełniania worków BIG-BAG. W zależności od modelu, wagi te mają zróżnicowaną wydajność oraz są wyposażone w odpowiednie elementy wykonawcze oraz systemy sterowania, dopasowane do konkretnego zastosowania.

Wszystkie wagi automatyczne, produkowane przez naszą firmę charakteryzują się bardzo wysoką jakością, niezawodnością oraz dokładnością, potwierdzonymi wszystkimi wymaganymi prawem certyfikatami.

Kalibracja wagi taśmociągowej waga-taśmociągowa-2
stopka