• Wagi samochodowe najazdowe
  Przenośne oraz stacjonarne, również jako prefabrykowane
 • Wagi samochodowe zagłębione
  Wagi równe z poziomem gruntu
 • Wagi kolejowe
  Dla polskiego lub rosyjskiego rozstawu szyn.
 • Wagi automatyczne
  odważające, przeładunkowe, dozujące...
 • Wyposażenie dodatkowe
  Szlabany, światła, oprogramowanie i inne
Wagi samochodowe najazdowe, przenośne są to wagi z płytą wyniesioną ponad powierzchnię drogi. Wjazd na pomost wagowy odbywa się po najazdach betonowych lub stalowych o długości ok. 4m, a wysokość części jezdnej pomostu nie przekracza 38cm (w zależności od wersji). Waga taka charakteryzuje się ułatwionym czyszczeniem przestrzeni pod wagą, do której jest swobodny dostęp bez konieczności unoszenia pomostu.
Pomost wagowy składa się z elementów, które mogą być w prosty sposób demontowane i przenoszone w inne miejsce. Konstrukcja wagi może nie być trwale związana z gruntem, może być posadowiona na utwardzonym, wypoziomowanym podłożu, dzięki czemu nie wymaga wówczas pozwolenia na budowę.
Waga taka może być wyposażona w opcjonalne uszczelki gumowe na końcach pomostu, tak aby dodatkowo zabezpieczyć przestrzeń między najazdami a pomostem przed zanieczyszczaniem przez np. kurz, błoto nanoszone na kołach ważonych pojazdów.

Obecnie oferujemy następujące typy wag najazdowych:Dodatkowe wyposażenie do wag samochodowych, najazdowych - więcej informacji
{gallery slider=boxplus.carousel width=150 height=150 crop=1 captions=boxplus.hover }akcesoria/samochodowe_przenosne{/gallery}
Witryna wykorzystuje pliki cookie. Ułatwiają one nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.
Więcej informacji