• Wagi samochodowe najazdowe
  Przenośne oraz stacjonarne, również jako prefabrykowane
 • Wagi samochodowe zagłębione
  Wagi równe z poziomem gruntu
 • Wagi kolejowe
  Dla polskiego lub rosyjskiego rozstawu szyn.
 • Wagi automatyczne
  odważające, przeładunkowe, dozujące...
 • Wyposażenie dodatkowe
  Szlabany, światła, oprogramowanie i inne

Dodatkowe, opcjonalne urządzenia do wag, tj. czytniki, sygnalizatory, wyświetlacze zewnętrzne, szlabany,

mają za zadanie zwiększenie komfortu obsługi wagi, bezpieczeństwa pojazdów, obsługi itp.
Najważniejszym elementem wyposażenia wagi jest specjalistyczne oprogramowanie wagowe.

Wśród opcjonalgeo wyposażenia znajdują sie czytniki zbliżeniowych kart identyfikacyjnych. Czytniki te pozwalają na automatyzację ważenia, eliminując konieczność obsługi wagi przez operatora. Czytniki wyposażone są w wielokolorowe podświetlenie, wykorzystywane do wyświetlania stanów ważenia kierowcy. Proces ważenia za pomocą kart może zostać rozbudowany przez doposażenie wagi w terminal obsługi, dzięki czemu część danych może być wprowadzana bezpośrednio przez kierowcę.
Wagi samochodowe często są również wyposażane w sygnalizatory drogowe. Sygnalizatory te występują w wersji ze zwykłymi żarówkami lub diodami LED. Mogą być sterowane za pomocą przycisków bądź też z programu komputerowego. Użycie sygnalizatorów ułatwia sterowanie ruchem na wadze, może też być wykorzystane w przypadku ważeń wykonywanych za pomocą kart. Standardowo sygnalizatory posiadają czerwone oraz zielone światło o średnicy 200mm każde. Obudowa wykonana jest z bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne.
Wagi samochodowe są również często wyposażane w szlabany, sterowane z pilota, klawiszy bądź z programu komputerowego. Ramię szlabanu wykonane jest z aluminium malowanego proszkowo i może mieć długość do 8m. Szlaban może być dodatkowo wyposażony w lampy ostrzegawcze, fotokomórki itp.
Nasze wagi są bardzo często wyposażane w wielkogabarytowy wyświetlacz wagowy. Wyświetlacz taki posiada cyfry o wysokości minimum 100 mm, wykonane w technologii LED, zapewniając znakomitą widoczność z kilkudziesięciu metrów.
Powyżej zostały opisane jedynie najczęściej zamawiane urządzenia, poza nimi w naszej ofercie znajduje się szereg innych, np. kamery przemysłowe CCTV, czujniki położenia pojazdu na wadze, dodatkowe panele obsługi (również dotykowe), wyświetlacze oraz wiele innych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Sygnalizator drogowy przed wagą samochodowąTerminal obsługi z drukarką i czytnikiem RFID

 

 

Witryna wykorzystuje pliki cookie. Ułatwiają one nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.
Więcej informacji