Logo Siemens Solution Partner
 • maskaWagi samochodowe najazdowe
  Wagi samochodowe najazdowe
  Przenośne oraz stacjonarne, również jako prefabrykowane
 • maskaWagi samochodowe zagłębione
  Wagi samochodowe zagłębione
  Wagi równe z poziomem gruntu
 • maskaWagi kolejowe
  Wagi kolejowe
  Dla polskiego lub rosyjskiego rozstawu szyn.
 • maskaWagi automatyczne
  Wagi automatyczne
  odważające, przeładunkowe, dozujące...
 • maskaWyposażenie dodatkowe
  Wyposażenie dodatkowe
  Szlabany, światła, oprogramowanie i inne
cover-center
Dla klientów, którzy z różnych względów nie mogą zamontować wagi samochodowej na stałe (np. działają na dzierżawionym terenie, bądź dana lokalizacja będzie używana przez krótki czas) oferujemy usługę dzierżawy wag samochodowych przenośnych. Dostarczamy kompletne rozwiązanie, począwszy od transportu wagi, jej montażu, ocenie zgodności WE, dopuszczającej do eksploatacji w celach handlowych, skończywszy na dostawie oprogramowania, wyposażenia dodatkowego, np. szlabanów itp. Konstrukcja wagi nie jest trwale związana z gruntem, może być posadowiona na utwardzonym, wypoziomowanym podłożu.

Klientów zainteresowanych wypożyczeniem wag prosimy o kontakt

Wagi samochodowe Wagi samochodowe

Oferujemy wagi samochodowe najazdowe oraz wagi zagłębione (równe z gruntem), w wielu wariantach, dostosowanych do potrzeb klientów.

Wagi kolejowe Wagi kolejowe

Wagi kolejowe, z polskim oraz rosyjskim rozstawem osi. Wersje standardowe oraz dla stref zagrożonych wybuchem.

Wagi automatyczne i odważające Wagi automatyczne i odważające

Wagi odważające, przeładunkowe, porcjujące np. do worków BIG-BAG, oparte na sterownikach programowalnych.

Wagi zbiornikowe Wagi zbiornikowe

Wagi do ważenia zbiorników, również w wersjach z zintegrowanych z układami automatyki i wizualizacji.

Wyposażenie dodatkowe do wag Wyposażenie dodatkowe do wag

Dodatkowe, opcjonalne urządzenia do wag, tj. czytniki, sygnalizatory, wyświetlacze zewnętrzne, szlabany,

Programy wagowe Programy wagowe

Oprogramowanie wspomagające proces ważenia na wagach kolejowych, samochodowych i wagach automatycznych.


Uniwersalne, niezawodne i łatwe w użytkowaniu to cechy, które charakteryzują bardzo dobrą waga samochodową, kolejową czy też każdą inną wagę przemysłową. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości naszych urządzeń powoduje, że nasza oferta jest zdecydowanie konkurencyjna i jednocześnie o wysokich parametrach użytkowych. Różnorodność produktów w naszej ofercie pozwala każdemu klientowi dobrać jak najlepszy wyrób, dopasowany do jego oczekiwań i potrzeby.

Automatyka Serwis od samego początku istnienia w branży dba o maksymalną niezawodność i wytrzymałość produkowanych urządzeń wagowych. Dzięki temu, tak krytyczne w wielu zakładach urządzenia, jak na przykład waga samochodowa, czy waga automatyczna, pracują z maksymalną niezawodnością oraz wydajnością.

Nasza firma zapewnia obsługę i opiekę serwisową wag w okresie gwarancji oraz po jej upływie. Serwis działa bardzo sprawnie na terenie całej Polski, zapewniając w bardzo krótkim czasie naprawę i wymianę części. Zapewniamy usługi, które cechuje pełen profesjonalizm, doskonałe wyposażenie tak w części zamienne, jak i niezbędne narzędzia i urządzenia. Załoga przedsiębiorstwa to wyszkoleni i kompetentni pracownicy z długim stażem oraz bogatym doświadczeniem, co pozwala na obsługę naszych klientów na najwyższym poziomie. Nie tylko cena, ale także wysoką jakość to zalety, który przesądzają o wyborze naszych produktów. Specjalistyczna wiedza, którą się dzielimy z naszymi klientami owocuje bardzo dobrą współpracą i wymiernymi korzyściami dla obu stron.
Witryna wykorzystuje pliki cookie. Ułatwiają one nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.
Więcej informacji Akceptuję