• maskaWagi samochodowe najazdowe
  Wagi samochodowe najazdowe
  Przenośne oraz stacjonarne, również jako prefabrykowane
 • maskaWagi samochodowe zagłębione
  Wagi samochodowe zagłębione
  Wagi równe z poziomem gruntu
 • maskaWagi kolejowe
  Wagi kolejowe
  Dla polskiego lub rosyjskiego rozstawu szyn.
 • maskaWagi automatyczne
  Wagi automatyczne
  odważające, przeładunkowe, dozujące...
 • maskaWyposażenie dodatkowe
  Wyposażenie dodatkowe
  Szlabany, światła, oprogramowanie i inne
cover-center
Dla klientów, którzy z różnych względów nie mogą zamontować wagi samochodowej na stałe (np. działają na dzierżawionym terenie, bądź dana lokalizacja będzie używana przez krótki czas) oferujemy usługę dzierżawy wag samochodowych przenośnych. Dostarczamy kompletne rozwiązanie, począwszy od transportu wagi, jej montażu, ocenie zgodności WE, dopuszczającej do eksploatacji w celach handlowych, skończywszy na dostawie oprogramowania, wyposażenia dodatkowego, np. szlabanów itp. Konstrukcja wagi nie jest trwale związana z gruntem, może być posadowiona na utwardzonym, wypoziomowanym podłożu.

Klientów zainteresowanych wypożyczeniem wag prosimy o kontakt

Od początku 2018 roku wszystkie stalowe elementy wag samochodowych, prefabrykowanych cynkujemy ogniowo.

Dotyczy to elementów wag żelbetowych, narażonych na bezpośrednie działanie warunków atmosferycznych, a w szczególności zamków, wnęk czujnikowych, elementów mocowania czujników oraz elementów służących mocowaniu odbojów. Zabezpieczamy również elementy służące do podnoszenia pomostów przez dźwig, dzięki czemu, nawet po wielu latach od montażu wagi, można ich bezpiecznie użyć np. w celu przeniesienia wagi w inne miejsce.

Dzięki temu nasze wagi samochodowe, pracując nawet w bardzo niekorzystnych warunkach środowiskowych, są znakomicie zabezpieczone przed korozją.

Zabezpieczenie antykorozyjne mocowania odbojuZabezpieczenie antykorozyjne mocowania zamka pomostu wagowegoZabezpieczenie antykorozyjne wnęki czujnika wagi samochodowej